Popruh na fotoaparát Rhein

Handmade in Germany

Rhein

Představující nadčasovou eleganci, produktová řada Oberwerth je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a jedná se o lehkou, odolnou ruční práci z Německa! Práce a ambice každého fotografa jsou unikátní jako oni sami, a proto nabízí popruh na fotoaparát Oberwerth stylovou alternativu k běžnému poutku. Popruhy ze 100% kůže jsou ultramoderní, funkční, vysoce kvalitní a odolné. K dispozici ve dvou verzích – malé poutko pro systémové fotoaparáty a širší popruh pro digitální zrcadlovky – tyto popruhy výborně doplňují fotobrašny Oberwerth.

Popruh na fotoaparát, model „Rhein“

  • Ergonomicky tvarovaná ploška na krk z kůže Rhabarberleder® optimálně rozloží váhu fotoaparátu.
  • Použití kůže Rhabarberleder® z Německa zajištuje vysokou kvalitu a spolehlivý komfort.
  • Obě strany popruhu jsou hladké a ohebné, čehož bylo docíleno přišitím hladkých stran rozdělené kůže k sobě.
  • Jemné stehy lemují popruh bez porušení jeho jemnosti na dotyk.
  • Délka popruhu nabízí devět nastavitelných délek díky speciálnímu zavíracímu mechanismu, popruhy mají univerzální využití.
  • Různé způsoby nošení jsou tím pokryté. Jediné rozdíly jsou v barvě kůže a šířce popruhu (pro DSML či DSLR).
  • Speciální skrytá plastová páska, zašitá do popruhu, dodává kůži větší sílu tahu, což výrazně posiluje pevnost a nosnost popruhu.
  • Jako všechny produkty Oberwerth: 100% ruční práce z Německa!

Data

Výrobce: Oberwerth
Délka řemenu: variabel einstellbar von 124 cm bis 144 cm
Šířka řemenu: 1,5 cm
Šířka ramenní podložky: 3-5 cm
Tloušťka materiálu: 0,25 cm
Maximální nosnost: 45kg
Doruèení: 2-3 dny

Podrobnosti

Rebarborová kůže – Rhabarberleder® – 100% vyrobeno v Německu:

Rebarborová kůže (Rhabarberleder®) neobsahuje škodliviny, je unikátní, měkká, vyrobená udržitelně a vhodná pro alergiky. Proto je dokonalá pro polštář popruhu fotoaparátu, který je v přímém kontaktu s pokožkou. Proces třísločinění (barvení zeleninou) je velice jemný, obsahuje málo škodlivin a vyhýbá se použití solí chromu nebo těžkých kovů, jelikož jediné používané látky jsou z kořene rebarbory. Tím se zachová unikátní struktura kůže, která zůstane kašmírově měkká na dotyk. Rhabarberleder® je materiál který dýchá, je hypoalergenní, šetrný na pokožku a od evropského centra pro výzkum alergií (European Centre for Allergy Research Foundation – ECARF) získal ocenění Pečeť kvality v roce 2011.

Naše kùže:
Naše kùže je pøírodní hovìzí ušeò nejvyšší kvality, jejich pøirozená struktura povrchu dává brašnám jejich živé charisma.

Nás materiál:
Cordura 150 a 200 vyhovuje standardu Eco-Tex Standard 100 pro textil a je testován, aby neobsahoval škodlivé látky. Je extrémnì odolná vùèi odìru, trvanlivá a s jednoduchou údržbou. Cordura je jak vodì odolná tak i resistentní vùèi olejùm i špínì.